Mistrz Reiki – Bio

me-sitting2Nazywam się Tanya Solodar i obecnie mieszkam w Warszawie. Urodziłam się w Rosji w roku 1980, a kiedy miałam 11 lat, razem z rodziną wyemigrowałam do Izraela. Skończyłam w Izraelu szkołę, po szkole poszłam do służby wojskowej. Podczas służby wojskowej pojawił się u mnie zamiar spotkania swojego nauczyciela i poznawania świata z innej strony. A jednocześnie poprawienia swojego życia.

Wkrótce po armii trafiłam na seminarium Reiki. Od razu stało się  jasne, że chcę się tym zajmować. I od razu miałam zaufanie do Mistrza. Po zakończeniu kursu Reiki, zaczęłam ćwiczyć. Po 2-3 miesiącach zauważyłam, że moje podejście do życia zmieniło się w bardziej radosne. Już nie miałam tych stanów depresyjnych, które często miałam wcześniej. Skończyłam 1 poziom kursu masażu Sun Touch.

W ciągu następnych kilku lat, skończyłam studia informatyczne w Technion, który jest najlepszą uczelnią techniczną w Izraelu i jedną z najlepszych na świecie. Pracowałam w jednej z wiodących światowych korporacji (Intel). Mogłam tam zostać pracować do końca życia, mając wysokie dochody i dobre warunki pracy, ale w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że informatyka nie jest dla mnie. Zapytałam siebie co ja naprawdę chce robić w życiu. I dostałam odpowiedź: „Chcę być Mistrzem Reiki.” W ciągu następnych 3 lat przeszłam intensywne szkolenia na Mistrza Reiki, oraz rozwijałam swoje umiejętności w innych praktykach. Zaczęłam pracować jako profesjonalny terapeuta-masażysta przy użyciu Reiki, masażu, San Touch.

6 lat temu przeprowadziłam się do Polski, a następnie urodziłam córkę. Teraz prowadzę szkolenia w 4 językach, mam uczniów w różnych krajach. Łączę pracę masażysty-Mistrza Reiki z pracą informatyka. Główną zachętą i inspiracją dla mnie jest to, że widzę, że mogę pomóc ludziom. I poznawać siebie i świat.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys